Proszę do nas zadzwonić 12 396 62 96

12 396 62 96

Poniedziałek — piątek: 09:00-17:00

New:

Proces ClinLife - jak to działa

Naszym najwyższym priorytetem jest napędzanie postępu medycznego przy jednoczesnym tworzeniu wspaniałych doświadczeń dla uczestników. Każdy pacjent powinien czuć, że jest w dobrych rękach oraz że jest wspierany przez całe badanie.

1. Wybierz kategorię i wypełnij ankietę

Znajdź badania, które pasują do Twojej diagnozy lub zapisz się jako zdrowy uczestnik do 1 fazy badania. Kwestionariusz online określi Twoją przydatność do badania.

2. Wyniki wyszukiwania i wybór ośrodka badawczego

Wszystkie pasujące badania są wyświetlane zgodnie z odległością do Twojej lokalizacji. Zobacz szczegóły i wybierz swoje centrum badawcze.

3. Rejestracja i przekazywanie danych kontaktowych

Gdy utworzysz konto i złożysz wniosek o udział w badaniu, przekażemy Twoje dane kontaktowe tylko do wybranego przez Ciebie ośrodka badawczego.

4. Doradztwo telefoniczne

Przedstawiciel ClinLife lub ośrodka badawczego omówi z Tobą badanie, Twój profil kliniczny i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

5. Badanie lekarskie

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich osób ostateczną decyzję o udziale w badaniu zawsze podejmuje personel medyczny na miejscu po przeproawdzeniu badania medycznego.

6. Udział w badaniu

Uczestnicząc w badaniu otrzymasz intensywne wsparcie ze strony personelu badawczego. Proces i czas trwania zawsze zależą od badania klinicznego.